Kunnskap, vennskap og fellesskap

PEF Norge

Her finner du kontaktinformasjon til de ansatte i Psoriasis- og eksemforbundet og PEF-ung. Telefon til sentralbordet er 23 37 62 40 (telefontid mandag til fredag kl. 09.00-15.00).

Mari Øvergaard 
Generalsekretær
Tlf: 95 22 77 32
Epost: mari.overgaard@pefnorge.no
 

Eldrid Oftestad
Redaktør og kommunikasjonsansvarlig
Tlf: 99 70 79 03
Epost: eldrid.oftestad@pefnorge.no
 

Maren Awici-Rasmussen
Rådgiver politikk og organisasjon
Tlf: 97 75 05 15
Epost: maren.awici-rasmussen@pefnorge.no /
maren@pef-ung.no

Edita Daulova
Økonomi og administrasjon
Tlf: 23 37 62 40
Epost: edita@pefnorge.no

 

Thea Kristine Lande
Rådgiver organisasjon og helsefag
Tlf: 45 20 48 01
Epost: thea.lande@pefnorge.no

 

Trine Knudtzon
Kontormedarbeider  
Tlf: 23 37 62 40
Epost: trine.knudtzon@pefnorge.no

 

Heidi Iversen
Kontormedarbeider
Tlf: 23 37 62 40
Epost: heidi.iversen@pefnorge.no
 

Sanna Grydeland
Prosjektleder Artritt-trimmen 
Tlf: 48 25 39 70
Epost: sanna.grydeland@pefnorge.no

 

Besøksadresse:
Fredrik Selmers vei 2, 0663 OSLO

Postadresse:
Psoriasis- og eksemforbundet
Postboks 6547 Etterstad
0606 OSLO

E-post:
post@pefnorge.no
post@pef-ung.no

Sentralbord: 23 37 62 40. Administrasjonen har telefontid alle hverdager fra kl. 09.00-15.00.

Psoriasis- og eksemforbundet Postboks 6547 Etterstad, 0606 Oslo | Besøksadresse: Fredrik Selmers vei 2, 0663 OSLO | post@pef-ung.no
Vi har telefontid alle hverdager kl. 09.00-15.00, tlf. nr: 23 37 62 40
Personvernerklæring
Instagram